Aktywna Tablica – Pamiętajcie o złożeniu sprawozdania finansowego!


Skorzystaliście w tym roku z dofinansowania w ramach programu rządowego Aktywna Tablica? Przypominamy, że do 15 stycznia 2019 r. wszyscy beneficjenci projektu muszą złożyć sprawozdanie finansowe za 2018 rok i/lub zwrócić niewykorzystaną część dotacji.

 

Grafika Rządowego Programu Aktywna Tablica

 

Termin na wykorzystanie przyznanej pomocy upływa z końcem roku. Jeszcze nie wydaliście wszystkich środków i potrzebujecie merytorycznego wsparcia w wyborze sprzętu? W pierwszej kolejności warto zapoznać się z naszym artykułem „Co warto wiedzieć przed zakupem sprzętu”. Na naszej stronie znajdziecie również propozycję produktów, które spełniają wymogi programu.

Newline TruTouch serii RS

Nowością w naszej ofercie są monitory Newline TruTouch z serii RS – następcy dobrze znanych modeli UB i FB (które nie będą już dostępne w sprzedaży), które jednocześnie nawiązują funkcjonalnościami do wyższej serii VN. Przy czym najmniejszy model z serii RS kosztuje tyle samo, co jego poprzednik z serii UB – 8 750 zł.

Co wyróżnia monitory?

  • Funkcja Inteligentnego Dotyku, dzięki integracji z Windows Ink,
  • 20 punktów dotyku,
  • Dynamiczne porty USB,
  • Cztery wielkości ekranu – od 65 cali.

Więcej informacji na temat nowych monitorów znajdziecie tutaj: „Poznajcie monitory interaktywne Newline TruTouch z nowej serii RS”. Jeżeli nadal stoicie przed dylematem monitor interaktywny czy tablica, to warto zapoznać się z naszą prezentacją – rozwiewamy wątpliwości.

Wzory sprawozdań z realizacji programu można pobrać ze strony Ministerstwa.