NOWY FIRMWARE DLA MONITORÓW INTERAKTYWNYCH NEWLINE RS


Czekaliśmy cierpliwie i nadeszła pełna aktualizacja dla modeli RS. Zakupiłeś monitor Newline serii RS ? Nie czekaj zgłoś się do nas po najnowszą aktualizację dla niego by korzystać w pełni z wszystkich oferowanych przez niego funkcji. Najnowsza wersja firmware’u  zapewnia: automatyczną aktualizację przez Internet, oprogramowanie do wygodnej, bezprzewodowej współpracy z innymi urządzeniami oraz nowe funkcjonalności w aplikacji Tablica.

Oprogramowanie Newline

Newline Cast służy do bezprzewodowej komunikacji między monitorem a dowolnym urządzeniem mobilnym znajdującym się w sali lub poza nią. Bez podłączania i odłączania kabli, a nawet bez potrzeby przebywania w tej samej sieci.

Z kolei dzięki Newline Broadcast prezentacja może być transmitowana z sali wykładowej lub konferencyjnej do nawet 200 odbiorców znajdujących się w dowolnym miejscu na świecie. Funkcja ta nie wymaga od odbiorów instalowania dodatkowego oprogramowania dostępna jest z poziomu przeglądarki www.

Natomiast Display Management umożliwia zdalne zarządzanie grupą monitorów. Usprawnia obsługę techniczną – administrator systemu może wprowadzać zmiany masowo na wszystkich posiadanych urządzeniach z dowolnej lokalizacji, poprzez bezpieczny, dedykowany portal internetowy. Dodatkowo zyskujemy możliwość wyświetlania komunikatów na urządzeniach oraz reklam/ ogłoszeń.

Aplikacja Tablica – zyskaj nowe możliwości

Praca na w aplikacji Tablicy będzie jeszcze wygodniejsza, dzięki możliwości dodawania zdjęć bezpośrednio z sieci i dowolnie wyciętych elementów stron www – bez potrzeby opuszczania aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać z nowych teł edukacyjnych lub wykorzystać własne w postaci pliku jpg. Do dyspozycji jest również pełna paleta barw pisaków oraz praca na warstwach.

OTA

Newline, dbając o komfort użytkowników, stale ulepsza swoje produkty i czyni je jeszcze bardziej przyjaznymi w obsłudze. Dotychczas instalacja nowej wersji firmware’u wymagała pomocy technicznej, co było dosyć czasochłonne. Od teraz aktualizacja modeli RS będzie szybka i prosta tak jak na telefonach i tabletach.

 

Skontaktuj się z nami jak najszybciej, aby uzyskać dostęp do wszystkich najnowszych funkcji: Jacek Dyśko Jacek_dysko@agraf.com.pl, 42 25 03 183, kom. 609 947 300.