Poznajcie monitory interaktywne Newline TruTouch z nowej serii RS


Poznajcie monitory interaktywne Newline TruTouch z nowej serii RS

 

Monitor serii RS

 

Nowe produkty w naszej ofercie są godnymi następcami sprawdzonych i uznanych na rynku modeli z serii UB oraz FB. Jednocześnie pod względem funkcjonalności są bardzo zbliżone do wyższej serii VN – posiadają aż 20 punktów dotyku, dynamiczne porty USB oraz współpracują z Windows Ink. Największy model z tej serii, jako jeden z niewielu na rynku, ma aż 98 cali!

W serii RS dostępne są cztery monitory: 98, 86, 75 i 65-calowy. Wszystkie o doskonałej rozdzielczości 4K, która pozwala na atrakcyjną prezentację nawet najbardziej wymagających materiałów wideo. Najważniejsze zmiany w monitorach serii RS:

  • Pełna kompatybilność z narzędziem Windows Ink. Likwiduje konieczność przełączania funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy dłoń lub pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny interpretuje gesty, co znacznie podnosi jakość użytkowania.
  • Dynamiczne porty USB – taki typ portów współpracuje z każdym systemem, dzięki czemu podłączone do monitora urządzenie zewnętrzne jest dostępne dla komputera OPS czy wbudowanego Androida.
  • 20 punktów dotyku
  • Nowa nakładka systemu Android – teraz uruchamiając monitor interaktywny od razu dostępna jest informacja, które źródła sygnału są podłączone i w którym miejscu się znajdują. Podobnie jak w wyższych modelach nakładka pozwala na definiowanie własnych skrótów na głównym ekranie. Można ustawić nie tylko skrót do aplikacji systemu Android, ale również do dowolnego źródła sygnału lub do aplikacji systemu Windows.
  • Aplikacja Trucast Exp. – dzięki niej na monitorze można wyświetlić bezprzewodowo zawartość ze swojego telefonu, tabletu i komputera. Pozwala ona na jednoczesne wyświetlanie treści z 4 urządzeń dzieląc ekran na cztery części. Funkcja moderatora ułatwia wybór łączących się urządzeń, aplikacja wspiera Google Cast, Air play oraz MirrorOp.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych modeli: Monitor Newline TruTouch TT-9818RS 98’’, Newline TruTouch TT-8618RS 86’’, Newline TruTouch TT-7518RS 75”, Monitor Newline TruTouch TT-6518RS 65”.

Monitory serii RS są następcami modeli UB i FB, które nie będą już dostępne w sprzedaży.