Czy wykorzystałeś już środki w ramach Aktywnej Tablicy?


Termin na zakup sprzętu mija już 31 grudnia. W związku z tym, że koniec roku jest zwykle bardzo pracowity  – przygotowania do Świąt, podsumowanie roku, liczne urlopy – warto podjąć decyzję już teraz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przed zakupem dobrze jest zrobić przegląd dotychczas zakupionego sprzętu – czy posiadane produkty spełniają Wasze oczekiwania? Jakie urządzenia najlepiej uzupełnią posiadany sprzęt? Jak efektywnie wykorzystać budżet? Któremu producentowi warto zaufać? Chętnie pomożemy wam w podjęciu decyzji. Ponad 30-letnie doświadczenie w branży znacznie ułatwia nam rozpoznanie waszych potrzeb i zaproponowanie odpowiedniego rozwiązania.

Dla beneficjentów projektu przygotowaliśmy propozycję gotowych zestawów: o wartości 14 tys. i 17,5 tys. Pojedyncze produkty, które możecie kupić w ramach Aktywnej Tablicy znajdują się w zakładce Produkty. Oferujemy także pomoc posprzedażową, zarówno merytoryczną – w postaci szkoleń lub warsztatów – jak i serwisową, także online. Zapraszamy do kontaktu!