Rejestracja produktu


Zarejestruj tablicę interaktywną lub monitor interaktywny do końca trwania programu Aktywna Tablica a otrzymasz kod aktywacyjny
do mozaBook na 6 miesięcy – prześlemy go na podany adres e-mail.

 

Pozyskanie licencji mozabook:

Żeby usprawnić wygenerowanie kodu aktywacyjnego do interaktywnego oprogramowania mozaBook zachęcamy do założenia konta na mozaWeb przed rejestracją produktu.

W celu założenia konta mozaWeb należy kliknąć tutaj i wypełnić pola wg instrukcji.

Następnie w polu podaj konto mozaWeb wpisz tylko nazwę (nie podawaj hasła). Można podać kilka kont oddzielając je przecinkiem.

Teraz można już dokonać rejestracji sprzętu i poczekać na kod (kody) aktywacyjny do oprogramowania interaktywnego mozaBook.

Dotyczy zakupu monitorów interaktywnych i tablic interaktywnych marki Newline oraz tablic interaktywnych DualBoard i Touch Board.

 

Podaj dane rejestrowanego urządzenia:

Prosimy wybrać posiadany produkt z rozwijalnej listy poniżej*:


Zakup w ramach programu Aktywna Tablica

Podaj Konto mozaWeb lub załóż nowe konto i wpisz nazwę konta poniżej (można podać więcej niż jedno konto)Dane instytucji / szkoły:Administratorem Państwa danych osobowych jest Agraf Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi KRS 0000047031. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Powyższe składać można mailem rodo@agraf.com.pl lub poprzez www.agraf.com.pl/rodo lub na adres Agraf Sp. z o.o. Łódź 94-102 ul. Nowe Sady 2