Rejestracja produktu


Zarejestruj tablicę interaktywną lub monitor interaktywny do końca trwania programu Aktywna Tablica a otrzymasz:

  • Kod aktywacyjny do mozaBook na 6 miesięcy – prześlemy go na podany adres e-mail
  • Dostęp do Workspace, jeśli rejestrujesz tablicę DualBoard lub Touch Board
  • Dostęp do Zrób to Sam! Jeśli zakupiłeś licencję wraz ze sprzętem

Pozyskanie licencji mozabook:

Żeby usprawnić wygenerowanie kodu aktywacyjnego do interaktywnego oprogramowania mozaBook zachęcamy do założenia konta na mozaWeb przed rejestracją produktu.

W celu założenia konta mozaWeb należy kliknąć tutaj i wypełnić pola wg instrukcji.

Następnie w polu podaj konto mozaWeb wpisz tylko nazwę (nie podawaj hasła). Można podać kilka kont oddzielając je przecinkiem.

Teraz można już dokonać rejestracji sprzętu i poczekać na kod (kody) aktywacyjny do oprogramowania interaktywnego mozaBook.

Dotyczy zakupu monitorów interaktywnych i tablic interaktywnych marki Newline oraz tablic interaktywnych DualBoard i Touch Board

 

Pozyskanie licencji Workspace i Zrób to Sam!

Jeśli nie wybierasz pozycji mozaBook nie musisz podawać ani zakładać konta mozaWeb, a Twoje dane nie będą przekazywane do firmy mozaik.

Podaj dane rejestrowanego urządzenia:

Prosimy wybrać posiadany produkt z rozwijalnej listy poniżej*:

DOSTĘP DO MOZABOOK (dla wszystkich produktów z listy)
DOSTĘP DO WORKSPACE (dla tablic DualBoard i Touch Board)


Zakup w ramach programu Aktywna Tablica

Podaj Konto mozaWeb lub załóż nowe konto i wpisz nazwę konta poniżej (można podać więcej niż jedno konto)Dane instytucji / szkoły:
!!! Nie wyrażenie zgody na powyższy punkt uniemożliwia nam realizację umowy. Szczegóły dotyczące przechowywania i przetwarzania Państwa danych znajdą Państwo tutaj - klauzula informacyjna.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Agraf Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi KRS 0000047031. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz uaktualnienia, do przenoszenia danych, do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego ich przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Powyższe składać można mailem rodo@agraf.com.pl lub poprzez www.agraf.com.pl/rodo lub na adres Agraf Sp. z o.o. Łódź 94-102 ul. Nowe Sady 2